top of page

Datça Bağ Gizlilik ve Güvenlik Protokolü

 

Sitemizde paylaşmış olduğunuz bilgiler kesinlikle üçüncü partilerle paylaşılmayacaktır. Vermiş olduğunuz e-mail adresi rezervasyon ile ilgili bilgilerinin size gönderilmesi ve tanıtım amacı ile kullanılabilir. Tanıtım e-maillerini almak istemiyorsanız, gelen ilk e-maildeki “Aboneliği Bitir” linkine tıklayarak listeden çıkabilirsiniz. İsim, telefon ve diğer bilgiler rezervasyon ve kayıt tutulması amacı ile saklanacak olup talep halinde adli makamlarla paylaşlacaktır.

 

Vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri yalnızca rezervasyonunuzu garanti altına almak amacı ile kullanılacaktır. Bilgiler kesinlikle sistemimizde saklanmayacaktır.

 

Mail Order ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda, bilgileriniz 60 günlük itiraz sürecinin bitimine kadar saklanacak olup daha sonra imha edilecektir. Rezervasyonda belirtilen tutarın dışında bir tutar çekilmesi durumunda bankanıza itiraz edip, tutarın iadesini isteyebilirsiniz.

 

Sitemizde çerezler aracılığıyla trafik izlemesi yapılmaktadır. İstediğiniz zaman bu çerezleri engelleyebilirsiniz.

 

Sitemizde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası vardır. Sitede paylaşmış olduğunuz bilgiler şifrelenir ve 3. şahıslar tarafından görüntülenemez.

 

Rezervasyon yapan her misafir bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

İptal ve İade Koşulları

 

Rezervasyonun iptali halinde rezervasyon sırasında, Hesabımıza yatırılan, EFT, Kredi Kartı, Nakit veya Mail Order ile yapmış olduğunuz ödemenin ilk gece dışında kalan kısmı iade edilir. Eğer sadece ilk gece ücreti ödenmişse iade yapılmaz. Herhangi bir sebeple rezervasyonun Datça Bağ tarafından tek taraflı iptali durumunda misafire başka imkanlar sunulacaktır. Misafirin kabul etmemesi durumunda eğer mücbir sebep yoksa ücret iadesi yapılacaktır. Bu durumda Datça Bağ izinlerin yanması, uçak biletleri, araç kirası, transfer, tekne kirası, diğer rezervasyonlar ve benzeri zararlardan sorumlu tutulamaz.

 

Rezervasyon iptali bizim sitemizden veya telefon, resepsiyon gibi kanallardan yapılmışsa e-mail veya yazılı olarak, diğer kanallardan yapılmışsa o kanal üzerinden yapılmalıdır. Aksi takdirde iptal geçerli olmaz. Misafirin belirttiği saatte check-in yapmaması ve telefon, e-mail veya benzeri bir yöntemle ulaşamamız durumunda rezervasyon iptal edilir.

 

Rezervasyon yapan her misafir bu şartları kabul etmiş sayılır.

bottom of page